تهران لویالتی

61 79 00 66 021

info@tehranloyalty.ir

بهینه‌سازی موتور جستجو

بهینه‌سازی موتور جستجو، یا به انگلیسی Search Engine Optimization و به اختصار  SEO یا سئو، یک روند برای دیده شدن سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو یک موتور جستجو است. معمولاً وب سایت‌هایی که بالاترین مکان در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست می‌آوردند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند .  

سئو ممکن است انواع جستجو را در بر گیرد، مثال جستجوی تصویر، جستجوی ویدیو، جستجوی دانشگاهی، جستجو در اخبار و جستجو در نقشه. سئو  یک سایت شامل فاکتورهای زیادی می‌شود که توسط موتورهای جستجو بررسی و بازبینی می‌شود.

اکثر ترافیک سایت ها توسط موتورهای جستجو عمده تجاری، گوگل، بینگ و یاهو هدایت می شود . اگر چه رسانه های اجتماعی و تبلیغات دیگر می توانند بازدید وب سایت  شما را ایجاد کنند.

موتورهای جستجو ترافیک هدفمند را فراهم می کنند، و به دنبال چیزی هستند که شما پیشنهاد می کنید. اگر موتورهای جستجو نتوانند سایت شما را پیدا کنند یا محتوای شما را به پایگاه های داده خود اضافه نکنند، شما فرصت های باور نکردنی برای ترافیک سایت خود را از دست می دهید.

واژه هایی که کاربران در جعبه جستجو تایپ می کنند، ارزش فوق العاده ای. تجربه نشان داده است که  موتور جستجو می تواند باعث موفق شود (یا شکست) خوردن یک سازمان باشد. ترافیک هدفمند به یک وب سایت می تواند تبلیغات، درآمد را مانند دیگر کانال های بازاریابی فراهم کند. سرمایه گذاری در جستجوگرها می تواند در مقایسه با سایر انواع بازاریابی ها میزان بازدهی استثنایی داشته باشد.

موتورهای جستجو هوشمند هستند، اما نیاز به دانش فنی دارند. موتورهای اصلی همواره تلاش می کنند تا تکنولوژی خود را برای ردیابی وب سایت ها که نتایج بهتر را برای کاربران به ارمغان بیاورند. با این حال، محدودیتی برای موتورهای جستجو وجود دارد. در حالی که SEO مناسب می تواند هزاران نفر بازدید کننده ی سایت شما را افزایش دهد و توجه بیشتری را به خود جلب کند، حرکت اشتباه می تواند سایت شما را در نتایج جستجوی خود پنهان و یا دفن کند،

علاوه بر ایجاد محتوای در دسترس برای موتورهای جستجو، SEO همچنین به ارتقاء رتبه بندی محتوا کمک می کند تا جستجوگران آن را به آسانی پیدا کنند. اینترنت در حال تبدیل شدن به فضای رقابتی است، و آن دسته از شرکت هایی که به فکر بهینه سازی سایت خود هستند در این فضا موفق تر هستند.

جهت مشاوره فرم زیر را نکمیل فرمایید.

 

{rsform 5}